Celá ČR
Fulltextové vyhledávání

14denní ONLINE POČÍTAČOVÝ KURZ vybraného programu Microsoft Office. Word, Excel, PowerPoint nebo Access.

159 Kč
UKONČENO
původně399 Kč   sleva60%   ušetříte240 Kč
Koupeno 38x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 1 kredit.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 14denní ONLINE POČÍTAČOVÝ KURZ vybraného programu Microsoft Office. Word, Excel, PowerPoint.
 • 1 kupón = počítačový online kurz Microsoft Office ve formě 14denního neomezeného přístupu do studijního prostředí s desítkami výukových videí a sekcí pro procvičení
 • Kurzy byly zpracovány pro praktické využití toho, na co je v životě budete potřebovat
 • Příprava na pohovor, Kurz pro administrativu, Kurz pro obchodníky a manažery, Jak si zformátovat diplomovou a bakalářskou práci nebo Všeobecný kurz pro všechny ostatní
 • Kurzy se skládájí z kapitol, respektive témat z praxe
 • Kapitoly obsahují přehledné video s odborným výkladem i praktickou část k procvičování
 • K jednotlivým částem kurzu se můžete libovolně vracet
 • Pro všechny, kteří s Microsoft Office již pracovali a chtějí si své znalosti osvěžit a rozšířit
 • Díky online kurzu můžete studovat v pohodlí domova v čase, který vyhovuje vám, a ne lektorům
 • Studijní materiály vytvořené ve spolupráci s odborníky z Univerzity Hradec Králové
 • SKVĚLÝ TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK

Detail slevy

Sepiš to ve Wordu, nějak pěkně to zformátuj, vytvoř k tomu kontingenční tabulku, super grafík a pak mi to pošli v préze. Jo a nezapomeň na ty slajdy použít firemní templejt. Pokud pouze tušíte, co po vás šéf, klient nebo kolega chce, vytrhneme vám trn z paty. Po 14denním online kurzu tohle zvládnete s ledovým klidem.

 

 

Naučit se ovládat Word, Excel, PowerPoint nebo dokonce databázový Access nikdy nebylo jednodušší. Zařaďte se i vy mezi spokojené klienty společnosti Kurzy za sms a už si nebudete lámat hlavu s tím, jak nejjednodušeji zformátovat napsaný text, jak vytvořit přehlednou tabulku, graf nebo vytvořit dechberoucí prezentaci.

 

 

Za jeden kupón získáte 14denní neomezený přístup k jednomu z nejrozšířenějších online kurzů Microsoft Office. Vyberte si sami z nabídky všeobecných kurzů: 1. Word, 2. Excel, 3. PowerPoint, 4. Access. Zvolit si můžete také kurz specializovaný: Příprava na pohovor, Kurz pro administrativu, Kurz pro obchodníky a manažery, Jak si zformátovat diplomovou a bakalářskou práci.

 

Word patří k nejpoužívanějším programům pro tvorbu dokumentů. V Excelu vytvoříte i ty nejsložitější tabulky jednoduše, provádíte výpočty pomocí vzorců, navrhujete grafy. PowerPoint slouží k prezentaci dat a informací, strategií, prostě všeho, co chcete názorně klientům či posluchačům demonstrovat. Access se využívá ke správě databází, umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server i dalším databázím.

 


Ať už jste s vybraným programem nikdy nepracovali, nebo si jen potřebujete osvěžit či rozšířit znalosti, jste na správném místě. Tyto kurzy totiž patří k nejrozsáhlejším a obsahují ty nejdůležitější poznatky, které využijete v praxi.

 

Každý kurz je rozdělený do kapitol, respektive témat z praxe. Každá sekce obsahuje video s odborným výkladem a část s procvičováním. Kurzy jsou interaktivní, k jednotlivým částem se můžete libovolně vracet, a pokud něčemu neporozumíte, pohodlně si znovu přehrajete názorné video, dokud látce opravdu neporozumíte.

 

14denní neomezený přístup zaručí, že se z kurzu lidově řečeno "vytřískáte maximum". Díky tomu, že je dostupný online, si sami vyberete, kdy budete studovat. Nemusíte nikam chodit, při výuce si klidně můžete hodit nohy na stůl.

 

 

A co se konkrétně naučíte? Kurzy jsou doslova nabité výukovými materiály, z opravdu pestré nabídky vybereme několik příkladů:


Word: Od formátování textu, přes používání oddílů, sledování změn, ukládání do jiných formátů, hromadnou korespondenci až po víceúrovňové seznamy. Podrobný přehled najdete ZDE.

 

Excel: Vytvoření sešitu, sestavení vzorců, tvorba grafu, filtrování dat, kontingenční tabulky či vytvoření funkcí. Kompletní seznam témat najdete ZDE.

 

 

PowerPoint: Tvorba a ukládání prezentace, animace přechodu snímku, časování prezentace, výpočty v sestavách či sestavy se skupinami. Detailní seznam najdete ZDE.

 

Access: Dozvíte se, jak navrhnout novou tabulku, jak importovat data, vytvořit výběrový dotaz či jak navrhnout formulář. Více o kurzu Microsoft Office Access ZDE.

 

Kurzy pomáhali tvořit odborníci z Univerzity Hradec Králové, kvalita je tedy zaručena.

 

Jen pár kliků vás dělí od toho, abyste se stali mistry na poli kancelářských programů!

Kde slevu uplatnit

kurz-za-sms.cz

Slevu uplatníte na www.kurz-za-sms.cz

www.kurz-za-sms.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 14denní počítačový kurz Microsoft Office od Kurz za sms.
 • Vybrat si můžete všeobecné kurzy Word, Excel, PowerPoint, Access i specializované.
 • Registraci proveďte na emailu sb@kurz-za-sms.cz, kam kromě programu, o který máte zájem, uvedete kód ze slevového kupónu. Po té vám bude zaslán přihlašovací kód spolu s návodem ke vstupu do systému.
 • Následně budete mít 14denní neomezený přístup ke studijním materiálům.
Platnost kupónu
od 4. 12. 2013
do 28. 2. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2020 Slevy.cz