Celá ČR
Fulltextové vyhledávání

Skvělých 999 Kč 30minutovou projížďku v nejrychlejších autech na světě! Otestujte ten největší luxus a zažijte adrenalinový zážitek za volantem Ferrari F430, Porsche 911, Ariel Atom, Lamborghini Gallardo nebo Chevroletu Camaro SS!

999 Kč
UKONČENO
původně6.000 Kč   sleva83%   ušetříte5.001 Kč
Koupeno 165x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Jen 999 Kč 30minutovou projížďku v nejrychlejších autech na světě! Ferrari, Porsche, Lamborghini.
 • 1 kupón = 30minutová jízda v jednom z luxusních automobilů + proškolení před jízdou (mimo vyhrazený čas k jízdě)
 • Na výběr z 5 luxusních vozů
 • Supersportovní Lamborghini Gallardo vás nenechá chladnými
 • Až 315 km/h zvládne Ferrari F430
 • Kultovní Porsche 911 pro automobilové fandy
 • Ariel Atom se zrychlením z nuly na sto za 2,9 s
 • Kultovní Chevrolet Camaro SS páté generace pro milovníky retra
 • Před započetím jízdy budete proškoleni instruktorem
 • Instruktor je vám po celou dobu řízení k dispozici
 • Pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B
 • Žádná kauce nebo poplatek za pojištění
 • Jízda v běžném provozu a na letištní dráze
 • Cena nezahrnuje poplatek 399 Kč za pohonné hmoty

Detail slevy

Kdo neseděl v některém ze superbouráků typu Porsche, Ferrari nebo Lamborghini, jako by snad ani nebyl. Zdá se vám toto tvrzení přitažené za vlasy? Zkuste nejdřív otestovat ten největší luxus, zažít adrenalin a vymáčknout z plechového klenotu pořádnou rychlost a pochopíte.

 

 

Projet se v takovém bouráku a užít si nespoutanou jízdu bez ohledu na rychlostní omezení je snem mnoha z nás. Sen se však lehce může stát skutečností! I vy se můžete alespoň na chvíli stát závodníkem a zasednout za volant Ferrari, Lamborghini, Porsche nebo třeba Chevroletu. Ale nezapomeňte se připoutat, bude to jízda, na kterou nezapomenete!

 

Jen jediný kupón vás totiž dělí od životního zážitku! V rámci kupónu máte 30 minut řízení jednoho ze superluxusních automobilů a proškolení instruktorem před samotnou jízdou.


 

Svézt se můžete v jednom z následujících krasavců:

LAMBORGHINI GALLARDO se také nazývá babylambo, ale jako dítě se rozhodně nechová. Je to ryzí supersporťák, který je poháněn pětilitrovým desetiválcem. Díky tomu dosáhne zrychlení z 0-100 km/h za 4 sekundy. Maximální rychlost je pak 315 km/h.

 

 

FERRARI F430 pochází z dílny italské továrny, která je sportovními vozy proslulá. Díky účasti v automobilových závodech mají Ferrari dokonalé motory i aerodynamiku. Toto Ferrari umí dosáhnout rychlosti až 315 km/h a z 0-100 km/h se dostane stejně jako Gallardo za 4 sekundy.

 

 

PORSCHE 911 (optic GT3) je kultovní automobil s atmosférickým motorem. Kdo neseděl v Porsche, jako by nebyl. Je to čistě závodní stroj, který si ihned zamilujete. Jedná se o model 997 s obsahem motoru 3.8L, který disponuje výkonem 410 koní.

 

 

ARIEL ATOM 3 je jedno z nejrychlejších aut na světě. Poskytne vám naprosto jedinečný zážitek, který se odlišuje od všech ostatních aut. Zrychlení z 0-100 km/ za pouhých 2,9 sekundy vám vezme dech. Ariel Atom dosahuje výkonu 300 koní, což z něj při neuvěřitelně nízké hmotnosti 469 kg dělá "kladivo" na jakýkoliv supersport. Nic mu neujede a nic není rychlejší!

 

 

CHEVROLET CAMARO SS nechybí v žádných honičkách silných aut v amerických akčních filmech 60. let. Pátá generace zaujme drsně vyhlížející, agresivní a zamračenou maskou pohledem orla, která budí respekt a za níž se skrývá motor o objemu 6162 cm3, které vás po sešlápnutí pedálu přikurtuje do sedačky se stádem 432 koní. Nové Camaro vám přichystá skvělý adrenalinový požitek z jízdy. Žhavá novinka pro milovníky retra a příznivce amerických sportovních značek!

 

 

 

Se společností Storm Gate neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, stačí si jen vybrat auto, zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu.

 

 

Po celou dobu jízdy je vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a postará se o vaši bezpečnost. Na vás pak bude jen plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu.

 

Pokud vám je půlhodina málo, kupóny můžete sčítat a dobu jízdy si tak prodloužit!


Nabídka je platná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B. Neplatíte žádné kauce či pojištění, tyto položky jsou již zahrnuty v ceně. Jediným poplatkem navíc je 399 Kč na pohonné hmoty.

 

 

Samotná jízda nejprve probíhá v běžném provozu a poté si jdete vyzkoušet akceleraci a rychlost na letištní dráhu.

 

Sešlápněte plynový pedál, co to jde, a užijte si adrenalinovou jízdu, na kterou nezapomenete!

Kde slevu uplatnit

StormGate, s.r.o.

Náměstí 30. června 507

MILOVICE

289 23

www.svezenicko.cz
Otevírací doba
Po-Ne / 9:00 - 17:00

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 30minutová jízda v jednom z luxusních automobilů (Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Porsche 911, Ariel Atom, Chevrolet Camaro SS) + proškolení před jízdou.
 • Rezervaci provádějte na webu www.svezenicko.cz v záložce REZERVACE JÍZD, kde si vyberete typ auta, přesný den a hodinu jízdy. Do rezervačního formuláře vyplňujete kód z kupónu.
 • Rezervace v systému rezervací je možná od 30. 4. 2012.
 • Storno rezervace je možné pouze telefonicky na infolince + 420 608 140 092 nejpozději 48 hodin před domluveným termínem.
 • Ve vámi vybraný den je třeba dostavit se minimálně 30 minut před plánovaným časem jízdy do sídla kanceláře, kde bude sepsána smlouva o pronájmu, zaplaceny pohonné hmoty (399 Kč) a budete proškoleni instruktorem.
 • S sebou si vemte vytištěný kupón.
 • Rezervace je možná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.
Platnost kupónu
od 30. 4. 2012
do 30. 6. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2020 Slevy.cz