Celá ČR
Fulltextové vyhledávání

Super zábava, příjemná hudba a zároveň pomoc těm, kteří to potřebují. Podpořte koupí kupónu Koncert proti lhostejnosti II. FOR JANE. Usnadníte tím život chlapci po dětské mozkové obrně. S 50% slevou jen za 60 Kč!

60 Kč
UKONČENO
původně120 Kč   sleva50%   ušetříte60 Kč
Koupeno 39x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Vstupenka na charitativní Koncert proti lhostejnosti II. FOR JANE s 50% slevou jen za 60 Kč!
  • 1 kupón = příspěvek pro občanské sdružení FOR JANE, který zároveň platí jako vstupenka na charitativní Koncert proti lhostejnosti II.
  • Koncert se koná 3. 9. 2011 od 16:00 v kulturním domě FÓRUM v Třebíči
  • Účinkují např. Jan Budař a Eliščin Band, Travesti DreamGirls, Česká Miss Jitka Válková a mnoho dalších
  • Výtěžek poputuje na uhrazení speciální zahraniční rehabilitace pro desetiletého Pavlíka Spišáka z Brna, který prodělal dětskou mozkovou obrnu
  • Navštivte koncert, udělejte si výlet do Třebíče, nebo si jen zakupte lístek, díky čemuž přispějete dobré věci

Detail slevy

Šedesát korun, to jsou dva lístky na metro, dvě piva v restauraci nebo tři cheeseburgery. Šedesát korun ale také stojí náš kupón, který zároveň slouží i jako lístek na charitativní koncert.


Jeho výtěžek pomůže desetiletému Pavlíkovi, který prodělal dětskou mozkovou obrnu. Tak málo stačí k tomu, abyste udělali dobrý skutek!


Druhý ročník charitativního Koncertu proti lhostejnosti II. občanského sdružení FOR JANE se koná v Třebíči, ale pomoci může i netřebíčan. Stačí si pořídit lístek s 50% slevou. A buď si uděláte výlet na koncert do krásného městečka na pomezí Vysočiny a Moravy, které je na seznamu UNESCO, a užijete si vystoupení, nebo si jen zakoupíte kupón, aniž byste se do Třebíče vydali, ale přispějete na dobrou věc!

 

 

 

Koncert proti lhostejnosti II.   FOR JANE se koná 3. 9. 2011 od 16:00 v kulturním domě FÓRUM v Třebíči. Pomůžete desetiletému Pavlíkovi Spišákovi s dětskou mozkovou obrnou, jemuž by život usnadnila speciální zahraniční léčba, jediná svého druhu v Evropě. Stojí však cca 130 000 Kč.

 

Čím více financí koncert přinese, tím lépe. Pokud se vybere více, občanské sdružení FOR JANE, které koncert pořádá, by rádo přispělo také Michalovi Javůrkovi z Plzně. Trpí svalovou dystrofií a potřebuje nový invalidní vozík.

 

Program letošního ročníku Koncertu proti lhostejnosti II. FOR JANE. je různorodý a pestrý. Zúčastní se například Jan Budař a Eliščin Band, Česká Miss 2010 a patronka sdružení Jitka Válková, vicemistr světa v beatboxu Nasty, Travesti DreamGirls, třebíčští Hlaváč a Co, Rockefeller Voice a mnoho dalších.


 

Dětská mozková obrna se projevuje poškozením mozku, jehož následkem dochází k růstovým problémům, k mentálnímu postižení, epilepsii, poruchám zraku a sluchu a k mnoha dalším. Tento stav je nevyléčitelný. Speciální léčebné terapie však zlepší podmínky a životní možnosti dítěte, což většinou příznivě ovlivňuje kvalitu jeho života.

 

Jeden respektive dva ze zakladatelů si prošli životní zkušeností s rozsáhlým úrazem. Po částečném uzdravení přehodnotili životní hodnoty a rozhodli se založit občanské sdružení FOR JANE. Pomáhat chtějí hlavně těm, kteří kvůli své diagnóze nedosáhnou na tabulkové hodnoty podpory od státu.

 

 

I nyní vašich 60 Kč může pomoci. Nedáváte je navíc neznámým příjemcům, ale konkrétnímu člověku. Desetiletému Pavlíkovi Spišákovi z Brna.

Kde slevu uplatnit

FOR JANE občanské sdružení

Kulturní dům FÓRUM

Masarykovo nám. 1313

Třebíč

www.forjane.cz

Podmínky slevy

  • 1 kupón = příspěvek pro občanské sdružení FOR JANE, který zároveň platí jako vstupenka na charitativní Koncert proti lhostejnosti II.
  • Doba platnosti kupónů je 3. 9. 2011.
  • Maximální počet kupónů na osobu není omezený.
Platnost kupónu
3. 9. 2011
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci je 500.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2020 Slevy.cz